Detail info
Close

SK Slavia Praha - FK Zorja Luhansk

SK Slavia Praha - FK Zorja Luhansk

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstupenky na domácí zápas play off proti Zorje Luhansk se prodávají ve 3 fázích, jako první mají možnost nákupu lístku na své místo permanentkáři.

Domácí zápas play off Evropské ligy UEFA proti Zorje Luhansk sehrajeme ve čtvrtek 24. srpna od 19 hodin ve Fortuna Areně. Lístky se prodávají v nejnižší cenové kategorii Z1. Majitelé permanentních vstupenek nemají zahrnutý vstup v rámci své permanentky a musí si koupit lístek. Upozorňujeme fanoušky na krátká časová okna, v rámci kterých mohou využít předkupního práva a přednostního nákupu - tyto lhůty jsou z důvodu krátkého času pro prodej.

Harmonogram prodeje

  • od pátku 18. 8. 14:00 do neděle 20. 8. 9:30 mohou využít permanentkáři předkupní právo na nákup lístku na místo své permanentky.
  • od neděle 20. 8. 10:00 do pondělí 21. 8. 13:30 si všichni permanentkáři a členové Odboru přátel a Fanklubu mohou koupit až 2 lístky do případného vyprodání kapacity. Permanentkáři budou kupovat lístky pod svým uživatelským účtem na webu Ticketportalu (návod najdete zde) nebo v aplikaci, členové Odboru přátel a Fanklubu si budou moci pořídit vstupenku přes událost a po zadání čísla členské karty. Prodej bude probíhat online na webu Ticketportalu, v aplikaci a v neděli 20. 8. i na pokladnách u vstupu č. 4 pouze po předložení fyzické permanentní vstupenky, permanentní vstupenky v mobilu nebo fyzické členské karty člena OP/FK včetně členského kódu
  • v pondělí 21. 8. ve 14 hodin bude zahájen volný prodej lístků pouze v případě volné kapacity. Vstupenky bude možné koupit v aplikaci, online na webu Ticketportalu a 23. a 24. 8. během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4

Na zvýhodněnou rodinnou vstupenku do Sektoru rodiče a děti za 900 korun mohou jít dva dospělí a dvě děti. Za zvýhodněnou cenu potom lze dokoupit až 2 další dětské vstupenky. Rodinná vstupenka lze koupit pouze na pokladnách nebo na vyžádání na emailu vstupenky@slavia.cz, důvodem je zajištění obsazení sektorů 225-226 výhradně rodinami s dětmi. Dětská vstupenka platí pro děti do 14 let věku včetně.

Pokud si chcete koupit lístky pro osobu pohybující se na vozíku a její doprovod do sektorů H1, H2 a H4, napište si o vstupenky na email vstupenky@slavia.cz.

VIP vstupenky:

VIP vstupenky na ta nejlepší místa na slávistickém stadionu s výborným pohoštěním vybírejte právě teď ve variantách Gól Klub a Legenda Klub.

  • Gól Klub zahrnuje prémiový catering vč. neomezené konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva. Tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny s vlastním VIP vstupem.
  • Legenda Klub zahrnuje bufetové menu a neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů,vína a piva. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 4-7 centrální části hlavní tribuny.

Pokud budete mít zájem o jednorázový pronájem VIP boxu pro 10-12 osob, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na hospitality@slavia.cz.

Těšíme se na viděnou v Edenu!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top