SK Slavia Praha - Panathinaikos Athény

SK Slavia Praha - Panathinaikos Athény

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Slavii po postupu do 3. předkola Konferenční ligy čeká 4. srpna domácí duel s Panathinaikosem Atény. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře od pátku 29. července.

Držitelé permanentních vstupenek na sezónu 2022/2023 si mohou od 29.7.2022 (14:00) do 2.8.2022 (13:30) pořídit jednu vstupenku navíc s 50% slevou z ceníku Z3. Na tuto vstupenku již nelze aplikovat žádné dodatečné slevy. Vstupenku lze pořídit po zadání čísla permanentní vstupenky a ověřovacího údaje. První vstupenku na své sedadlo lze pořídit v rámci předkupního práva na permanentky přiřazené ke svému účtu.

Volný prodej startuje 2.8.2022 ve 14:00 dle ceníku Z3. V rámci jednoho nákupu je možné zakoupit maximálně 4 vstupenky.

UPOZORŇUJEME, ŽE SEKTORY 105-110 JSOU URČENÉ PRO KOTEL SK SLAVIA PRAHA.

Tickets for fans of the away club can only be purchased through the away club's sales channels. Please note that fans of the visiting club who purchase tickets as part of the free sale on Ticketportal will not be allowed to enter the stadium.

Více informací se dočtete ve článku na webu www.slavia.cz.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top