Detail info
Close

SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice

SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice

Datum: 27. července 2024
Místo: FORTUNA ARENA
Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10-Vršovice

Vstupenky

sobota
27
čvc 2024
20:00
SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice

Informace o akci

Kupujte vstupenky na první domácí zápas nové sezony!

Zápas 2. kola Chance Ligy se hraje v sobotu 27. července od 20 hodin ve Fortuna Areně. Vstupenky se prodávají v cenové kategorii Z1!

Vstupenky dříve v aplikaci

Kupte si lístek v aplikaci SLAVIA o dvě hodiny dříve než bude spuštěn na webu Ticketportalu. S aplikací máte možnost zajistit si lístek na exponovaná utkání dříve! Prodej na zápas s Č. Budějovicemi bude v aplikaci spuštěn už ve 14 hodin, na webu Ticketportalu až v 16 hodin.

Přispějte na Nadační fond Slavie

Chcete přispět na jeden z mnoha dobročinných projektů Nadačního fondu Slavia? Můžete tak učinit při nákupu vstupenky, kdy můžete darovat částku už od 10 korun. Částku, kterou chcete přispět na Nadační fond Slavie, zvolíte v průběhu nákupu v košíku. Děkujeme vám za podporu!

Výhodné rodinné vstupné

Pokud míříte na fotbal s dětmi, využijte zvýhodněnou rodinnou vstupenku do Sektoru rodiče a děti v sektorech 225, 226 a 227. Na vstupenku za 900 korun mohou jít dva dospělí a dvě děti. Za zvýhodněnou cenu potom lze dokoupit až 2 další dětské vstupenky. Čím více malých slávistů tedy s sebou přivedete na fotbal, tím získáte výhodnější cenu oproti běžnému vstupnému do ostatních sektorů. Rodinná vstupenka lze koupit pouze na pokladnách nebo na vyžádání na emailu vstupenky@slavia.cz, důvodem je zajištění obsazení sektorů 225-227 výhradně rodinami s dětmi. Upozorňujeme, že s rozšířením Rodinného sektoru jsou při nákupu jednotlivé vstupenky zařazeny sektory 225 a 226 v cenové kategorii B a sektor 227 v cenové kategorii A.

VIP vstupenky

VIP vstupenky na ta nejlepší místa na slávistickém stadionu s výborným pohoštěním vybírejte právě teď ve variantách Gól Klub a Legenda Klub.

  • Gól Klub zahrnuje prémiový catering vč. neomezené konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva. Tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny s vlastním VIP vstupem.
  • Legenda Klub zahrnuje bufetové menu a neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů, vína a piva. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 5 -7 centrální části hlavní tribuny.

Pokud budete mít zájem o jednorázový pronájem VIP boxu pro 10 osob, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na hospitality@slavia.cz.

Vstupenky pro osoby pohybující se na vozíku

Pokud si chcete koupit lístek pro osobu pohybující se na vozíku a její doprovod, napište nám prosím váš požadavek na email vstupenky@slavia.cz. Pokud si přejete zakoupit parkovací místo na utkání, napište minimálně 5 dnů před zápasem na email csr@slavia.cz a uveďte sektor, do kterého máte zakoupenou vstupenku. Při zařizování místa parkování se vám budeme snažit najít místo nejblíže vašemu sektoru. Poplatek za parkování činí 150 korun.

Uplatnění slev

Všechny druhy slev (dětská, studentská, členská OP/FK, seniorská) lze uplatnit při online nákupu v aplikaci, na webu Ticketportalu i na pokladnách.

 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top