SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Lístky na zápas s Bohemians v prodeji

Úvodní zápas nadstavby s Bohemians 1905 se hraje v neděli 7. května od 18 hodin. Lístky na Bohemians se budou prodávat v cenové kategorii Z2. Vstupenky se budou prodávat online a v sobotu a v neděli i na pokladnách v Edenu během jejich otevírací doby, pokud nebude do té doby vyprodáno.

Všichni majitelé permanentních vstupenek mají všechny tři domácí zápasy zahrnuty ve své permanentce bez nutnosti vyzvedávat další lístky, pro vstup na stadion stačí projít se svou permanentkou. Zároveň žádáme všechny permanentkáře, aby v případě, že už nyní ví, že na nedělní zápas nemohou přijít, odhlásili pod svým uživatelským účtem na Ticketportalu své místo permanentky. Umožníte tak naplnit stadion a vytvořit skvělou atmosféru, která požene naše hráče dopředu! Místo je možné odhlásit se spuštěním prodeje vstupenek a ideální je místo odhlásit nejpozději 24 hodin před výkopem zápasu, aby byl dostatečný časový prostor pro následný prodej dalšímu fanouškovi.

Kompletní informace včetně ceníku naleznete v článku na webu www.slavia.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top