Detail info
Close

UWCL: SK Slavia Praha - Olympique Lyon

UWCL: SK Slavia Praha - Olympique Lyon

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Lístky na zápas Slavie proti Lyonu jsou v prodeji!

Eden Arena bude hostit všechny tři zápasy základní skupiny Ligy mistryň a jako první přivítají slávistky v úterý 14. listopadu osminásobné šampionky Olympique Lyon! Lístky na utkání stojí 150 korun, majitelé permanentních vstupenek, ženy a děti mají vstup zdarma.

Úvodní zápas skupiny B Ligy mistryň proti Olympique Lyon se hraje v úterý 14. 11. od 21 hodin v Eden Areně. Přijďte si vychutnat první utkání v soutěži proti osminásobným vítězkám!

Vstupenka na utkání stojí 150 korun a je možné ji koupit v online prodeji na webu Ticketportalu a v aplikaci SLAVIA. Při jejich nákupu můžete přispět na Nadační fond Slavie.

Lístky koupíte i během otevírací doby na pokladnách u vstupu č. 4.

Vstup na zápas mají zdarma permanentkáři, ženy a děti do 14 let včetně bez nutnosti vyzvedávat lístek. Při průchodu turnikety bude kontrolován věk dítěte. Vstupenku je možné mít v telefonu anebo vytištěnou.

Pro fanoušky bude otevřena Tribuna Františka Veselého a vstup č. 2. V den utkání budou otevřeny pokladny u vstupu č. 2 i 4.

Permanentkáři

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top